Академія оздоровчо-бойової системи «АРКАН»

Академія створюється як структурний підрозділ Всеукраїнської громадської організації «Аркан». 

Партнери: Ліга Бойових Мистецтв України; Клуб DEFENDER.
Мета: об’єднання та спілкування однодумців (клубний формат); створення мережі підрозділів академії «АРКАН» в Україні та за її межами. 
Опис проєкту. 
Академія «АРКАН» - це трирівнева оздоровчо-бойова система, метою якої є формування навичок оздоровлення організму, самозахисту, психологічної стійкості та виживання в умовах катаклізмів. 
Перший рівень - «Ведмідь»; другий рівень - «Рись», третій рівень - «Орел». 
Перший рівень - міцно стояти на землі, демонструвати і застосовувати силу (силова підготовка), базова техніка ударів руками та ногами, використання підручних предметів та історичної зброї; дихальні та енергеичні вправи. Тривалість три місяці. 
Другий рівень - швидкість, гнучкість (зокрема психологічна), динаміка, переміщення й нанесення різноманітних ударів, навички роботи з холодною зброєю; дихальні та енергетичні вправи. Тривалість півроку. 
Третій рівень - легкість, вдосконалення індивідуальної техніки, дихальні, енергетичні та медитативні практики, психологічна підготовка, навички виживання поза благами цивілізації, користування метальною і стрілецькою зброєю. Тривалість 9 місяців.
Після проходження трьох рівнів навчання, за бажанням учасників, воно може продовжуватися за індивідуальним планом або факультативно.
Додатково, на кожному з рівнів, буде викладено теоретичні основи самозахисту, а саме: правові аспекти; методика тренувань і самоконтролю за станом здоров‘я; види небезпек у місті - як їх передбачити та розпізнати; психологія самозахисту; стратегія та тактика - алгоритми дій і моделювання ситуації.
Для учасників Академії готуємо цикл пізнавальних лекцій, зустрічей з цікавими людьми, корисне спілкування та інше. 
На кожному рівні учасник забезпечується відеоматеріалами для самостійних занять. 
Після завершення курсу та здачі іспиту, учасник отримує відповідний сертифікат проходження курсу та пам‘ятну відзнаку (символіку). Курс передбачає індивідуальні та групові заняття з розрахунку не менше: Ведмідь - 24 години (еквівалент 2-х занять на тиждень по годині упродовж 3-х місяців); Рись - 48 годин (еквівалент 2-х занять на тиждень по годині упродовж 6 місяців); Орел - 72 години (еквівалент 2-х занять на тиждень по годині упродовж 9 місяців).
Форма навчання - очно-заочна. Учасники отримують: а) відео-уроки для самостійних занять;б) відео-курс тематичних лекцій (теоретичні основи, правові та безпекові аспекти, психологія тощо) з відповідною кількістю гарантованих годин для прослуховування;в) футболки з символікою та, за бажанням, відповідний одяг, інструментарій для індивідуальних тренувань тощо.
Окрім того, кожен учасник матиме можливість; щонайменше 4 рази на місяць відвідати реальні заняття на природі або у спортзалі; брати участь у публічних заходах Академії (спеціалізовані тренінги; обговорення; смакування «арканівського» куліша; відкриті лекції тощо),
Особливість навчання - більша частина занять на вулиці, в реальних умовах. 

Made with